אנחנו סלבין דיגיטל - נעים מאוד!

אנחנו סוכנות דיגיטל חדשנית שבאה לשים סוף מצד אחד לפרקטיקות מיושנות מהעבר, להביא את כלי הבינה המלאכותית אל קידמת הבמה ולספק לעסקים פלטפורמה שיווקית מתקדמת וחדשנית. החברה שלנו בנוייה על שלושה עקרונות מרכזיים והם הגינות, שקיפות ומקצועיות. אצלינו אין קנסות יציאה, אין תקציבי מינימום ואין התחייבות בזמן. כל שירות ולו הכי קטן מתומחר בצורה הוגנת ושקופה ומוצג ללקוח לפני כל עסקה.

עם ניסיון רב בעולמות הקידום האורגני והפרסום הממומן, אנו עמלים קשה בשביל לספק ללקוחותינו את התוצאות הטובות ביותר. אנחנו לא מתחייבים לתוצאות, אלא לעבודה קשה, שיטתית והכי חשוב – מקצועית. אז אם אתם מחפשים סוכנות דיגיטל צעירה ובועטת, נועזת ששמה את הלקוח בראש סדר העדיפויות, מקומכם איתנו.

הסיפור שלנו

הסיפור שלנו מערב תעוזה ונחישות, לאחר שנים שבהן החברה פעלה מתחת לרדאר ונתנה שירותי שיווק, פרסום והדרכה למגוון רחב של גופים ועסקים, יותר ויותר עסקים פנו אלינו בצורה ישירה שנשווק אותם. הבנו שאנחנו כנראה עושים משהו נכון והחלטנו לצאת לאור הזרקורים עם מצח נחושה, במטרה לחלוק את הכישורים והיכולות שלנו עם כמה שיותר בעלי עסקים שרוצים לצמוח.

אתם כנראה יכולים לשים לב שהצבעוניות והנועזות הם חלק בלתי נפרד מהDNA שלנו וניתן להבחין בכך לאורך כל האתר. הסיבה לכך היא שאנחנו מאמינים שכדי להצליח בעולם השיווק הדיגיטלי חייבים להישאר יצירתיים, צעירים ורעננים – והכי חשוב חדשניים – אנחנו נדאג לספק לכם את כל הטרנדים האחרונים והכלים הטכנולוגיים הכי חדשניים.

Fun Fact: הלוגו של החברה מורכב משלושה צבעים כחול מסמן את השקיפות, כתום את ההגינות וצהוב את המקצועיות.

אודות סלבין דיגיטל - סוכנות שיווק דיגיטל
יונתן סלבין

מאחורי החברה

מאחורי החברה עומד חזון של אדם אחד. לאחר שנים של עבודה בסוכנויות דיגיטל וחברות פרסום, והכשרה של עשרות ממנהלי הקמפיינים המובילים כיום בשוק השיווק הדיגיטלי – יונתן סלבין, מנכ"ל סלבין דיגיטל, קיבל את ההחלטה לקחת את הידע והניסיון שרכש לאורך השנים ולהנגיש אותו לחברות ועסקים שרוצים להצליח במקום אחד.

יונתן סלבין כיום מלמד בבתי ספר מובילים לשיווק דיגיטלי בישראל ומעביר הרצאות בנושא שיווק ממומן, קידום אורגני וטכנולוגיות בינה מלאכותית. 

Fun Fact: ליונתן יש מעל 100 בובות פופ שונות, הוא מעריץ מושבע של מוזיקת מטאל וחולה על אנימה ומאנגה.

הערכים שלנו

שקיפות

כל לקוח יודע בדיוק מה הוא מקבל, מתי, למה ואיך.

שקיפות

הגינות

כל לקוח מקבל תמיכה מלאה ויחס אישי ומקצועי.

הגינות

מקצועיות

כל לקוח מקבל ליווי של איש מקצוע לאורך כל הדרך.

מקצועיות

חדשנות

חקר מתמיד ואספקת טכנולוגיות עדכניות ללקוחותינו.

חדשנות

אפשר להזמין אתכם להיכרות?

שיחה קצרה, נעימה וקלילה – תמיד כיף 🙂

הגיע הזמן לקחת את העסק שלכם לעידן החדש!

השאירו פרטים ואנחנו ניקח את זה משם: