פרסום בטיקטוק

להיות ויראליים בעולם הדיגיטלי

קצת על טיקטוק

טיקטוק היא רשת חברתית שיצרה סביבה המון באז מאז שפרצה לחיינו. מרבית המשתמשים שלה הם בני הגילאים הצעירים יותר (למרות שהיא מתחילה לתפוס תאוצה גם בקרב הקהל הבוגר יותר), בהשוואה לפייסבוק ואינסטגרם.

 האפליקציה מאפשרת לשתף סרטוני טיקטוק קצרים (בין 15 שניות ל-10 דקות) להם ניתן להוסיף אפקטים, פילטרים וצלילים שונים, ויש לה מיליארדי משתמשים ברחבי העולם. מדובר בפלטפורמה שלא מפסיקה להוסיף פיצ'רים חדשים, לחדש ולהתפתח, וכך לפני מספר שנים נוספה לה מערכת פרסום בשם TIKTOK BUSINESS המאפשרת בין היתר לקדם סרטוני טיקטוק בתשלום.

קידום בטיקטוק

קצת על טיקטוק

טיקטוק היא רשת חברתית שיצרה סביבה המון באז מאז שפרצה לחיינו. מרבית המשתמשים שלה הם בני הגילאים הצעירים יותר (למרות שהיא מתחילה לתפוס תאוצה גם בקרב הקהל הבוגר יותר), בהשוואה לפייסבוק ואינסטגרם. האפליקציה מאפשרת לשתף סרטוני טיקטוק קצרים (בין 15 שניות ל-10 דקות) להם ניתן להוסיף אפקטים, פילטרים וצלילים שונים, ויש לה מיליארדי משתמשים ברחבי העולם. מדובר בפלטפורמה שלא מפסיקה להוסיף פיצ'רים חדשים, לחדש ולהתפתח, וכך לפני מספר שנים נוספה לה מערכת פרסום בשם TIKTOK BUSINESS המאפשרת בין היתר לקדם סרטוני טיקטוק בתשלום. 

קידום בטיקטוק
קידום ממומן בטיקטוק לעסקים

קידום העסק בטיקטוק

פרסום העסק שלכם בטיקטוק יאפשר לקהלים חדשים להיחשף אליו ובאופן הרבה יותר פשוט בהשוואה לפייסבוק ואינסטגרם (בגלל העובדה שמדובר באפליקציה חדשה יחסית) – ולא רק זה, מדובר באפליקציה בה המשתמשים מוציאים הכי הרבה כסף על מוצרים ושירותים בהם נתקלו במהלך השיטוט בה.

 הכלים של פלטפורמה זו מאפשרים להגיע אל קהל היעד בצורה שונה, ייחודית ויצירתית, ובכך לצבור נתוני חשיפה מאוד גבוהים. חשיפה זו מתבססת הן על קרבה גיאוגרפית והן על מעורבות, כאשר שימוש בהאשטגים ומוזיקה שהם חלק מהטרנדים המובילים כרגע יכולים להקפיץ את החשיפה.

קידום העסק בטיקטוק

פרסום העסק שלכם בטיקטוק יאפשר לקהלים חדשים להיחשף אליו ובאופן הרבה יותר פשוט בהשוואה לפייסבוק ואינסטגרם (בגלל העובדה שמדובר באפליקציה חדשה יחסית) – ולא רק זה, מדובר באפליקציה בה המשתמשים מוציאים הכי הרבה כסף על מוצרים ושירותים בהם נתקלו במהלך השיטוט בה. הכלים של פלטפורמה זו מאפשרים להגיע אל קהל היעד בצורה שונה, ייחודית ויצירתית, ובכך לצבור נתוני חשיפה מאוד גבוהים. חשיפה זו מתבססת הן על קרבה גיאוגרפית והן על מעורבות, כאשר שימוש בהאשטגים ומוזיקה שהם חלק מהטרנדים המובילים כרגע יכולים להקפיץ את החשיפה.

קידום ממומן בטיקטוק לעסקים

רוצים להתחיל לשווק את העסק בטיקטוק?

השאירו פרטים לקבלת שיחת ייעוץ עם מומחה ללא עלות

מה היתרונות בפרסום בטיקטוק?

עלות פרסום נמוכה

בהשוואה לפלטפורמות כמו פייסבוק ואינסטגרם, עלות הפרסום בטיקטוק נמוכה בצורה משמעותית וזו הזדמנות נפלאה גם עבור עסקים קטנים ובינוניים שאין להם תקציבי ענק לפרסום כמו בחברות הגדולות להגדיל את החשיפה.

כמה עולה לפרסם בטיקטוק

חשיפה אורגנית

האלגוריתם של טיקטוק נחשב לאחד מהאלגוריתמים המוצלחים ביותר לחשיפה לקהלים חדשים כך שגם עסקים קטנים ללא קהל הטיקטוק יכול להגיע לחשיפה רבה באמצעות הפקת סרטונים נכונים שתואמים את רוח הפלטפורמה.

קידום אורגני בטיקטוק

פנייה לקהל צעיר

הקהל הצעיר בטיקטוק מבלה שעות רבות ביום ברשת החברתית וזו ההזדמנות שלכם להיחשף אליו. חשוב לזכור שהדור הצעיר של היום הוא הלקוח הפוטנציאלי של מחר וטיקטוק זו פלטפורמה מעולה להיחשף אל קהל זה.

פנייה לקהל צעיר

חיזוק המותג

טיקטוק זו פלטפורמה נהדרת ליצור בה את המותג שלכם, לקדם אותו בדרך יצירתית ולהפוך אותו לוויראלי בלי להסתבך עם כלים מסובכים – אין ספק שזה המקום בו נמצא עתיד הפרסום הממומן, כל מה שצריך זו אסטרטגיה טובה ובשביל זה אנחנו פה.

חיזוק המותג

אז איך מתחילים?

השלב הטכני הוא פתיחת חשבון טיקטוק ובהמשך פתיחת חשבון מודעות באתר "טיקטוק לעסקים", בתוכו ניתן לבצע טרגוט וליצור את הקמפיין. מאחורי כל קמפיין מוצלח עומדת אסטרטגיה ברורה וזה בעצם השלב הראשון בבניית הקמפיין – ניתוח העסק והמתחרים, מיפוי קהל היעד, בחירת שפת הקמפיין והמסרים, קביעת תקציב ועוד. בטיקטוק יש מספר רחב של אפשרויות מבחינת מודעות, מכאלה שמופיעים בניוזפיד ועד מודעות שכוללות תמונות. הצוות שלנו ילווה אתכם לאורך כל התהליך, יעקב אחרי הנתונים ויבצע שיפורים.

יש לכם שאלות?

השאירו פרטים ומומחה מטעמנו יחזור אליכם

למי זה מתאים?

עסקים שרוצים להגדיל חשיפה

חשיפה

עסקים שרוצים לחזק את המותג

מיתוג

עסקים שמעוניינים להגיע לקהל צעיר

קהל צעיר

עסקים שרוצים להגדיל את ההכנסות

הגדלת הכנסות

שאלות נפוצות על קידום בטיקטוק

טיקטוק זו אחת הפלטפורמות שמאפשרות חשיפה אורגנית רחבה גם לחשבונות ללא ותק רב ברשת החברתית. אנו ממליצים להתחיל מקידום אורגני ולהוסיף פרסום ממומן לפי הצורך והתקציב.

הפרסום בטיקטוק מושתת על יצירתיות ומעקב אחר הטרנדים העכשוויים כך שכל עסק אשר מעוניין לייצר תכנים שרלוונטיים לא ותואמים את רוח הפלטפורמה יכול למצוא הצלחה רבה בטיקטוק.

למרות שאנו מאמינים כי אנשים מתחברים לאנשים, לכל מקרה יש יוצא מן הכלל וכך גם בטיקטוק. ישנם חשבונות וטרנדים רבים שיוצרים סרטונים יצירתיים שלא כוללים צילום עצמי כך שגם אם יש לכם פחד במה, זה לא תירוץ לא לפרסם 🙂

התשובה הקצרה היא כמה שיותר. חשבונות אם תדירות פרסום גבוהה מקבלים תעדוף בטיקטוק עקב הפעילות הגבוהה שלהם. אך אם אין באפשרותכם לפרסם כל יום, תדאגו לפרסם בקצב אחיד. לדוגמא, אם אתם מפרסמים פעם בשבוע אז תדאגו להיות עקביים ולפרסם סרטון חדש בכל שבוע ללא הפסקות.

צריכים עוד פרטים?

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם עם כל התשובות.

הגיע הזמן לקחת את העסק שלכם לעידן החדש!

השאירו פרטים ואנחנו ניקח את זה משם: